Certyfikaty SSL Symantec Secure Site Wildcard

Norton (powered by Symantec) jest najbardziej zaufaną marką związaną z bezpieczeństwem w Internecie. Rozpoznawana przez 79% wszystkich kupujących w Stanach Zjednoczonych i nie tylko. Symantec jest liderem w dziedzinie certyfikatów SSL dla najbardziej wymagających klientów - oczekujących najwyższego poziomu bezpieczeństwa i obsługi.

Certyfikat typu Wildcard zabezpiecza oprócz domeny, dla której jest wydawany, również wszystkie jej subdomeny. Przykładowo certyfikat dla domeny certyfikaty24.pl będzie działać również dla www.certyfikaty24.pl, poczta.certyfikaty24.pl, xyz.certyfikaty24.pl itd. Podczas generowania żądania wydania certyfikatu (CSR) należy użyć gwiazdki na początku nazwy domeny, przykładowo *.certyfikaty24.pl.

Certyfikaty działają poprawnie na naszych serwerach wirtualnych oraz najpopularniejszych polskich platformach hostingowych, pod warunkiem posiadania dostępem do samodzielnego, dedykowanego adresu IP. Prosimy o sprawdzenie możliwości technicznych serwera przed zamówieniem certyfikatu.

Verisign zmienia się w Symantec - zaufana marka Norton

W kwietniu 2012, pieczęć VeriSign® Trust zmieniła się w Norton™ Secured Seal. W związku z przejęciem Verisign przez Symantec, zmieniła się również marka wystawcy tych najbardziej zaufanych certyfikatów SSL na świecie.

Verisign zmienia się w Symantec - zaufana marka Norton

Do porównania:

Porównaj!